Otwarcie sezonowego lodowiska "KS Orlik" w Bielsku-Białej

Informujemy, że urocze otwarcie lodowiska „KS Orlik” znajdującego się na ulicy Słowackiego w Bielsku-Białej jest już zaplanowane. Dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, pierwszy dzień działalności tej sezonowej atrakcji przypada na piątek, 10 listopada. Lodowisko będzie otwarte dla publiczności od godziny 8:00 rano. Dodatkowo, o godzinie 16:00 nastąpi rozpoczęcie akcji „Hura – Tura”, podczas której bilety wstępu będą kosztować zaledwie 5 złotych dla każdego uczestnika.

Dnia następnego, w sobotę 11 listopada, o godzinie 16:00, gratka dla fanów hokeja. Nasz partner LUCE Arena zorganizuje pokaz tej zimowej dyscypliny sportu na lodzie. W tym dniu również, każda osoba chętna do skorzystania z lodowiska będzie musiała zapłacić jedynie 5 złotych za bilet wstępu.

Instytucja BBOSiR podała do informacji publicznej, że planowany sezon na lodowisku „KS Orlik” w roku 2023/2024 potrwa od 10 listopada aż do końca lutego. Godziny otwarcia lodowiska to 8:00 – 21:45, natomiast ostatnia tura na łyżwach zaplanowana jest na godzinę 20:30.

W trakcie każdej tury na lodowisku zostanie wprowadzona zmiana kierunku jazdy. Informacja ta zostanie przekazana za pomocą sygnału dźwiękowego. Łyżwiarze będą mieli do dyspozycji ławeczki do zmiany obuwia, szafki zamykane na kłódkę oraz będą mogli skorzystać z wypożyczalni łyżew prowadzonej przez zewnętrzną firmę.