Koncert z repertuarem Kory Jackowskiej w oknie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej

Obchody święta miasta Bielsko-Biała od lat cieszą się koncertem zorganizowanym w oknie Teatru Polskiego. W bieżącym roku, wykonujący występ artystyczny będą pochodzić z lokalnego teatru i zaprezentują piosenki z repertuaru niezapomnianej Kory Jackowskiej.

Wśród znanych i uwielbianych utworów Kory Jackowskiej, takich jak „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady” czy „Lucciola”, każdy jest w stanie odnaleźć coś dla siebie. Wyjątkowe interpretacje tych i innych popularnych piosenek od legendarnego autora usłyszymy podczas niedzielnego, 3 września, występu zespołu artystów z Bielska-Białej.

Na scenie, która ponownie zostanie umieszczona w oknie Teatru Polskiego, o godzinie 20:00 pojawią się Anna Guzik-Tylka, Marta Gzowska-Sawicka, Wiktoria Węgrzyn-Lichosyt, Tomasz Lorek, Grzegorz Margas i Adam Myrczek. Na koncercie będą towarzyszyć im muzycy z Bielskiej Orkiestry Kameralnej, którą poprowadzi dyrektor Jacek Obstarczyk.

Przygotowano specjalną strefę siedzącą dla osób niepełnosprawnych przed budynkiem teatru. Bilety na wejście do tej strefy są dostępne do odbioru w kasie teatru.