Ożywione miejskie świętowanie Dni Bielska-Białej z udziałem Agnieszki Chylińskiej

W ostatnią sobotnią noc, miejski plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej tętnił życiem jak nigdy dotąd, kiedy to na jego przestrzeni odbył się koncert znanej polskiej piosenkarki – Agnieszki Chylińskiej. Frekwencja przekroczyła wszelkie oczekiwania organizatorów, a tłum gapiów był tak duży, że trudno było znaleźć nawet małe wolne miejsce.

Nie da się ukryć, że liczba uczestników tego wydarzenia w ramach Dni Bielska-Białej ustanowiła nowy rekord. Według szacunków, scena koncertowa przyciągnęła aż 10 tysięcy widzów. Wszyscy zebrani mieli okazję podziwiać występ energicznej Agnieszki Chylińskiej, której zdolność do tworzenia silnej relacji z publicznością jest niezaprzeczalna. Śpiewając razem z artystką jej najpopularniejsze utwory, mieszkańcy Bielska-Białej i sąsiednich miejscowości stworzyli niezapomnianą atmosferę. Melodie z czasów działalności Chylińskiej w zespole O.N.A były także obecne w repertuarze koncertu.

Chociaż przestrzeń pod sceną była wyjątkowo zatłoczona, na całości placu Wojska Polskiego oraz sąsiadujących uliczkach panowała radosna atmosfera. Wygaszenie świateł na scenie rozpoczął proces powolnego opuszczania miejsca przez publiczność, który trwał prawie kwadrans. Ten nocny koncert sprawił, że spokojne miasto Bielsko-Biała nabrało zupełnie nowego tempa. Część entuzjastycznie nastawionych widzów przeniosła potem swoje celebracje do okolicznych barów i pubów. Te lokale, które były zamknięte w tym czasie, przegapiły szansę na rekordową sprzedaż – można by rzec z nutką sarkazmu.

Dodatkowym elementem dekoracyjnym tego wieczoru były kwiaty uroczyście rozmieszczone w miejscu koncertu oraz efektowne iluminacje rozświetlające fasady kamienic. Głównym punktem programu po koncercie był Urban Art Circle – performance łączący elementy hip-hopu, tańca nowoczesnego i efektów świetlnych prezentowany w namiocie usytuowanym w Parku Słowackiego.