Ucieczka kierowcy w momencie, gdy nie zatrzymał się do kontroli drogowej

W środę, dnia 25 maja, na terenie miasta Bielsko-Biała doszło do policyjnego pościgu. Policjanci udali się w pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Co tak naprawdę spowodowało, że kierowca samochodu osobowego marki Seat postanowił uciekać przed policją i nie zatrzymać się do kontroli drogowej?

Nieudana ucieczka kierowcy samochodu osobowego marki Seat

Funkcjonariusze Policji z Bielska-Białej w środę, dnia 25 maja, prowadzili kontrole drogową na ulicy Tańskiego. W tym momencie zauważyli jadący samochód marki Seat. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierowca samochodu jednak nie zamierzał się zatrzymywać, lecz postanowił oddalić się. Jak zaraz się dowiemy, ucieczka ta zakończyła się niepowodzeniem, a kierowca ostatecznie wylądował w rowie.

Kierowca samochodu marki Seat wylądował w rowie

W momencie niezatrzymania się do kontroli drogowej kierowcy Seata, funkcjonariusze od razu dali znać o tej sytuacji pozostałym patrolom w okolicy. Do zatrzymania kierowcy doszło w momencie, kiedy uciekinier wylądował w rowie. Na ten moment nie wiadomo jakie są dokładne przyczyny ucieczki kierowcy. Wiadomo jednak, że nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Policja wciąż bada sprawę i stara się wyjaśnić, czy powodem ucieczki mogły być jeszcze jakieś inne powody.

Dodajmy, że podczas ucieczki przed policją kierowca nie doprowadził do jakiegokolwiek wypadku drogowego lub też jakiekolwiek stłuczki. Podczas tej sytuacji także nie ucierpiała żadna osoba. Już niedługo kierowca samochodu osobowego marki Seat stanie przed wymiarem sprawiedliwości i usłyszy zarzuty za swoje czyny.