Gabriela Orvosowa odchodzi z BKS Bostik Bielsko-Biała

Aż 2 lata spędziła Gabriela Orvosowa w BKS-ie Bostik Bielsko-Biała. Podczas swojego pobytu w bielskim zespole zawodniczka prezentowała naprawdę wyrównaną formę na wysokim poziomie. Jednak teraz po tym czasie spędzonym w klubie, zdecydowała ona się na opuszczenie zespołu z Bielska-Białej i dołączenie do innej drużyny. Warto dodać, że atakująca w bielskim zespole radziła sobie bardzo dobrze.

Transfer Gabrieli Orvosowej

Przypomnijmy, że Gabriella trafiła do drużyny BKS-u Bostik Bielska-Biała w momencie, gdy raczej kibice nie wiązali zbyt dużych nadziei z tym transferem. Zawodniczka zaskoczyła jednak swoją stabilną formą i świetną grą od samego początku po przybyciu do drużyny. Niewiele czasu potrzebowała ona aby stać się prawdziwą liderką bielskiego zespołu.

W trakcie dwóch lat spędzonych w drużynie z Bielska-Białej Gabriela zdobyła naprawdę mnóstwo punktów. Praktycznie w każdym rankingu polskiej ligi znajdowała się ona w czołówce – chociażby w rankingu najlepiej punktujących zawodniczek. Dlatego też nikogo nie dziwi że kibice z bielska-białej naprawdę będą mogli żałować odejścia zawodniczki.

Według statystyk zamieszczonych na portalu ludziesportu.pl widzimy, że łącznie dla zespołu BKS Bostik Bielsko-Biała Gabriela Orvosowa rozegrała aż 52 spotkania. Podczas tych spotkań zdobyła ona 876 punktów.

Zainteresowanie Gabrielą Orvosową na rynku transferowym

Do jakiego zespołu dołączy teraz Gabriela? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno musimy zaznaczyć, że po znakomitych dwóch sezonach w bielsku-białej zawodniczka ma naprawdę sporo ofert od innych drużyn.