Już 12 czerwca rusza 2. edycja Rowerowego Pucharu Reksia

Propagowanie aktywności fizycznej wśród osób młodych niewątpliwie jest ważnym aspektem. Dlatego też inicjatywa zorganizowania już drugiej edycji Rowerowego Pucharu Reksia została przyjęta z wielkim entuzjazmem. Młodzi rowerzyści już teraz mogą zapisywać się do startu w zawodach rowerowych. Warto dodać, że początek zawodów odbędzie się już 12 czerwca.

2. edycja Rowerowego Pucharu Reksia

Osoby, które chcą wziąć udział w Rowerowym Pucharze Reksja powinny zapisać się do 8 czerwca. Właśnie tego dnia kończą się zapisy. Wszyscy niezdecydowani młodzi rowerzyści powinni więc zastanowić się nad wzięciem udziału i maksymalnie do tej daty zgłosić swój udział.

W tym roku organizatorzy zadbali nie tylko o najmłodszych, ale także i o nieco starszą młodzież. Z tego względu na uczestników będą czekać aż dwie trasy. Jedna z nich będzie dla najmłodszych, a druga dla nieco starszych. Warto dodać, że zwycięzcą zostaną uczestnicy, którzy będą mieli najszybszy czas przejazdu toru.

Oficjalny trening dla uczestników przed zawodami

Wszystkie osoby, które wezmą udział w zawodach rowerowych w ramach Rowerowego Pucharu Reksia będą mogli odbyć nawet oficjalny trening przed zawodami. Zainteresowani odbyciem treningu mogą pojawić się w sobotę, dnia 11 czerwca, na torze i zapoznać się z torem przejazdu i przeszkodami. Tor będzie otwarty dla zainteresowanych w godzinach od 15:00 do 18:00. Warto dodać, że uczestnicy już wtedy będą mogli odebrać swój startowy numer. Jeśli chcesz wziąć udział w zawodach, a jesteś spoza miasta, to dowiedz się więcej o przewożeniu rowerów w pociągu i pojaw się na starcie.

Oficjalny start zawodów zaplanowano natomiast na niedzielę, dnia 12 czerwca, na godzinę 10:00.Wszyscy

zainteresowani mogą zapisać się do dnia 8 czerwca na oficjalnej stronie internetowej Rowerowego Pucharu Reksia. Natomiast jeśli będą jeszcze miejsca, to chętni mogą zapisać się także podczas okienka treningowego w sobotę w godzinach 15:00-18:00, jak i tuż przed startem zawodów w godzinach 8:00-9:30.

Warto dodać, że tegoroczne zawody Rowerowego Pucharu Reksia to już 2. edycja tego cyklu. Pierwsza została zorganizowana w 2021 roku. W tym roku organizatorami Rowerowego Pucharu Reksia jest Stowarzyszenie Sportowy Klub LIVE oraz Narciarska i Rowerowa Szkoła FreerideSport.