Zapraszamy na Seminarium – Poznaj i zobacz, ile potrafi nowy ZWCAD 2023

Możliwości, jakie zapewnia ZWCAD doceni każdy projektant. Za sprawą programu praca nad tworzeniem płaskiej dokumentacji 2D i modeli 3D nie sprawia żadnych trudności, jest komfortowa i efektywna. W nowej wersji ZWCD 2023 możliwości programu są jeszcze większe. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w Seminarium – “Poznaj i zobacz,ile potrafi nowy ZWCAD 2023”, które odbędzie się 21.06.2022 w godzinach 10-12 w Bielsku-Białej. Zapisz tę datę, by nie przegapić tego wartościowego Seminarium!

ZWCAD – musisz poznać ten program!

ZWCAD to program idealny dla każdego projektanta, inżyniera i architekta, bo pozwala dokładnie kreślić wszelkiego rodzaju kształty, linie, łuki, bryły, zapewniając dostęp do wielu przydatnych funkcji, gdzie precyzja jest na pierwszym miejscu. Jest niezwykle łatwy w obsłudze, intuicyjny, dzięki czemu nawet jak nigdy nie z nim nie pracowałeś, szybko nauczysz się nim efektywnie sterować. A już tym bardziej to Ci się uda, uczestnicząc w Seminarium, podczas którego w ciągu 2 godzin dowiesz się o rozwiązaniach, jakie zapewnia program ZWCAD.

Czego możesz oczekiwać?

Podczas spotkania zostaniesz wprowadzony w świat programu ZWCAD, poznając najważniejsze funkcje, dowiadując się o tym, co zostało zastosowane w najnowszej wersji aplikacji – ZWCAD 2023. Zobaczysz, jak szybko działa program, zapoznasz się z kluczowymi funkcjami, między innymi obsługą kontrolerów 3D. W sposób czytelny i zrozumiały zostaną przedstawione dodatkowe aplikacje i nakładki branżowe, co stanowi szczególną gratkę dla przedstawicieli różnych branż – architektów, elektryków, konstruktorów, drogowców i wielu innych.

Czeka Cię nie tylko teoria, bo zyskasz możliwość sprawdzenia aplikacji w formie warsztatów, co szybko pozwoli Ci się przekonać, jak ogromne możliwości ma program i jak może pomóc Ci w codziennej pracy. W czasie Seminarium spotkasz się z innymi przedstawicielami branży, co stanowi doskonałą okazję, aby wymienić się cennym doświadczeniem i uwagami. Uzyskasz odpowiedź na każde pytanie i wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na zakup aplikacji ZWCAD, możesz liczyć na atrakcyjny rabat. A to wszystko w miłej atmosferze i przy filiżance pysznej kawy.

Spotkajmy się w Bielsku-Białej, 21.06.2022 o godzinie 10 na ul. Gen. Maczka 9. Tutaj możesz się zapisać – https://info.zw2d.pl/seminarium-21-06-2022. Wystarczy kliknąć link, wypełnić formularz i zarezerwować miejsce na Seminarium. Udział w wydarzeniu nic nie kosztuje, ale ilość miejsc jest limitowana, więc warto się pospieszyć! Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: http://zwcad.pl