Oficjalne przekazanie samochodów dla Policji

Nowe samochody policyjne trafią do policjantów, którzy działają na terenie powiatu bielskiego. Radiowozy otrzymała m.in. Komenda Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, a także Komisariaty w Kobiernicach i Czechowicach-Dziedzicach. Nowoczesne pojazdy zastąpią dotychczas użytkowane samochody.

Uroczyste przekazanie pojazdów policyjnych

Przekazane radiowozy już zasiliły flotę bielskiej policji. Zakup został sfinansowany m.in. dzięki środkom pochodzącym z funduszu Policji, a także środków samorządów lokalnych. W zeszłym roku samochody policyjne trafiły także do policjantów z Siedlec.

Funkcjonariusze mają za zadanie przez cały czas dbać o bezpieczeństwo w okolicy i służyć obywatelom. Stąd też nowe pojazdy na pewno przysłużą się całemu regionowi. Uroczystość przekazania samochodów policyjnych odbyła się w skromnych warunkach, z powodu panującej obecnie sytuacji.

Nowoczesne radiowozy dla policji w Bielsku-Białej

Samochody policyjne przekazane Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej oraz Komisariatom w Kobiernicach i Czechowicach-Dziedzicach mogą pochwalić się niemal pełnym wyposażeniem. Posiadają wszystko, czego policjanci mogą potrzebować podczas służby. Mieszkańcy mogą więc czuć się bezpieczni, ponieważ policjanci mają odpowiedni sprzęt, aby dbać o spokój w regionie i publiczny porządek w okolicy.