Wyjątkowe spektakle w grudniowym repertuarze Teatru Polskiego w Bielsku-Białej

W tym roku nie zostało nam już zbyt dużo dni, aby wybrać się na teatralne spektakle. Warto to jednak zrobić, ponieważ w najbliższych dniach będą jedne z ostatnich okazji, aby wybrać się na „Spektakle bez barier”, które znajdą się jeszcze w grudniowym repertuarze.

„Spektakle bez barier” w repertuarze Teatru Polskiego

Mieszkańcy Bielska-Białej oraz wszyscy zainteresowani w grudniu będą mogli wybrać się jeszcze na ostatnie występy w ramach inicjatywy „Spektakle bez barier”. W ramach tego ukażą się takie produkcje jak „Pół żartem, pół sercem”, gdzie reżyserem jest Witold Mazurkiewicz. Warto dodać, że 17 grudnia odbędzie się spektakl ze specjalną audiodeskrypcją, z kolei dzień później ze specjalnym tłumaczeniem na migowy język. Oprócz tego w grudniu zobaczymy jeszcze kolejne warsztatowe spotkania, dzięki czemu osoby niedosłyszące i niedowidzące będą mogły zapoznać się z działaniem teatru na co dzień.

Warto dodać, że Polski Teatr w Bielsku-Białej bierze udział w projekcie „Spektakle bez barier – edycja 2021”, który został zaprojektowany przez pieniądze pochodzące z Ministerstwa Dziedzictwa Narodowego i Kultury, a dokładniej Funduszu Promocji Kultury.