Na bożonarodzeniowym jarmarku zebrały się tłumy

Wielkim sukcesem zakończył się III Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. W wydarzeniu brało udział mnóstwo osób, a organizatorzy zaznaczają, że jeszcze nigdy praktycznie plan imienia Józefa Niemczyka nie gościł takiej liczby osób na jarmarku. Warto dodać, że rozpoczęciem całej imprezy było symboliczne zapalenie przez Jarosława Klimaszewskiego świątecznych lampek na choince znajdującej się przy scenie.

Muzyka, wystrój i atmosfera

Święta Bożego Narodzenia są dla wielu osób niezwykłym czasem. To wszystko za sprawą m.in. takich wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, jak Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Uczestnicy podczas jarmarku mogli do wieczora spacerować w akompaniamencie świątecznej muzyki, pięknego wystroju świątecznego oraz niebywale ciepłej atmosferze. Podobne jarmarki odbywają się w obecnym okresie praktycznie w całej Polsce. Jednym z wielu miejsc, gdzie zorganizowano świąteczny jarmark są Police.

Organizatorami III Komorowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego byli praktycznie wszyscy, ponieważ w organizację zaangażowało się sporo instytucji i osób z Komorowic. Wśród nich był m.in. Dom Kultury, osoby z rady osiedli, lokalne Szkoły, drużyny harcerskie, Klub Seniora, OSP, Stowarzyszenie, świetlica, czy też Książnica Beskidzka.

Warto dodać, że w tym roku patronatem honorowym całej imprezy był prezydent Bielska-Białej, a więc Jarosław Klimaszewski. W tym roku zapalił on świeczki na choince, co było symbolicznym rozpoczęciem bożonarodzeniowego jarmarku.