Wyjątkowa noc pełna atrakcji na szczycie Szyndzielni

Zbliżająca się sobota obiecuje wiele ekscytacji i niezapomnianych chwil dla odwiedzających szczyt Szyndzielni. To właśnie wtedy rozpocznie się specjalne wydarzenie – Noc Świętojańska, obfitująca w różnorodne atrakcje, takie jak koncerty, pokazy ognia i gra terenowa. Specjalnie na tę okazję, kolej linowa będzie w ruchu aż do północy, umożliwiając wszystkim uczestnikom swobodny dostęp do wszystkich planowanych atrakcji.

Spółka ZIAD przygotowała magiczną podróż pełną atrakcji znajdujących się na górze, zapewnienie niezapomnianych widoków na Bielsko-Białą. Główne wydarzenia nocy świętojańskiej będą miały miejsce przy górnej stacji kolejki. Na szczycie Szyndzielni, podczas tego wyjątkowego wieczoru, uczestnicy będą mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji.

Festyn rozpocznie się o godzinie 17:00 grą terenową z nagrodami o nazwie „Poszukiwanie kwiatu paproci”. Następnie odbędą się warsztaty plecenia wianków, demonstracje pierwszej pomocy, prezentacje pojazdów i ścianka wspinaczkowa zapewniana przez GOPR. Nie zabraknie także strefy aktywności i stoiska edukacyjnego przygotowanego przez Nadleśnictwo Bielsko.

Schronisko zaprosi gości na wspólne ognisko, które rozpalone będzie od godziny 18:00. Wykorzystać to można na upieczenie kiełbasek z własnego prowiantu, choć schronisko również będzie sprzedawało specjalne „ogniskowe pakiety”. Wieczór umili występ zespołu CudaWianki, który zagra akustyczny koncert przy górnej stacji kolejki, a o godzinie 21:30 zaplanowano pokaz Teatru Ognia Inferis. Dla wszystkich chcących wrócić do domu kolejką, ostatni przejazd zaplanowany jest na północ.