Poważny wypadek z udziałem osobówki i motocykla w Jasienicy

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w środę, 29 września mniej więcej o godzinie 16:30 w Jasienicy. Zderzył się tam samochód osobowy z motocyklem. Z powodu obrażeń doznanych w wypadku, do szpitala od razu przetransportowano motocyklistę. Kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen Passat na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Niebezpieczny wypadek drogowy w Jasienicy

Wypadek w Jasienicy na ulicy Strumieńskiej dokładniej miał miejsce między skrzyżowaniem z ulicą Cieszyńską a drogą ekspresową. Na prostym odcinku drogi młody mężczyzna prowadzący motocykl postanowił podjąć się manewru wyprzedzania. Niestety manewr okazał się niebezpieczny, przez co doszło do zderzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen Passat. W wyniku zderzenia osobówki z motocyklem, dosyć poważne obrażenia odniósł motocyklista. Na szczęście jego stan jest względnie dobry.

Na miejscu wypadku drogowego natychmiast pojawiły się wszystkie służby ratunkowe i porządkowe. Motocyklista na wskutek odniesionych obrażeń od razu został opatrzony przez ratowników, a następnie przewieziony do lokalnego szpitala. Droga w tym miejscu była wyłączona z ruchu publicznego mniej więcej przez dwie godziny.