Młody mężczyzna na motocyklu nie przeżył zderzenia ze słupem oraz ogrodzeniem

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło w sobotę 28 sierpnia w Hecznarowicach. Młody kierowca motocyklu z nieustalonych dotąd przyczyn uderzył w słup oraz w ogrodzenie mieszczącej się tuż obok posesji. Z powodu tego uderzenia 24-latek zginął na miejscu. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie i prosi o jakiekolwiek informacje wszystkich świadków tego zdarzenia.

Uderzył w słup i ogrodzenie

Niestety śmiercią skończyło się uderzenie młodego motocyklisty w słup i ogrodzenie posesji. Do zdarzenia doszło na ulicy Krakowskiej w Hecznarowicach mniej więcej o godzinie 13:00. To właśnie tam 24-letni kierowca poruszał się motocyklem marki Suzuki. Niestety jego podróż zakończyła się tragicznie.

Na ulicę Krakowską w Hecznarowicach od razu skierowane zostały odpowiednie służby bezpieczeństwa. Policjanci wraz ze śledczymi oraz technikami prowadzili na miejscu działania mające pomóc wyjaśnić okoliczności całego zdarzenia. Oczywiście pracowali oni pod nadzorem prokuratora, a także naczelnika drogówki w Bielski-Białej. Policjanci wciąż prowadzą postępowanie wyjaśniające całe zajście, dlatego proszą wszystkich świadków mających jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt.