Zaginiony 41-latek z Bielska-Białej odnaleziony cały i zdrowy na Śląsku

W poniedziałek pojawiły się niepokojące informacje o zniknięciu pewnego mieszkańca Bielska-Białej, który ostatni raz widziany był wysiadając z autobusu na osiedlu Polskich Skrzydeł. Ta niecodzienna sytuacja sprawiła, że natychmiast rozpoczęły się intensywne działania policyjne mające na celu odnalezienie zaginionego 41-latka. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna po opuszczeniu autobusu miejskiego zniknął jak kamień w wodę.

Jednak jak ustalono nieoficjalnie, mężczyzna nie jest już poszukiwany. Policja zakończyła bowiem swoje działania, gdyż zaginiony 41-latek został odnaleziony na terenie województwa śląskiego. Na szczęście okazało się, że jest on cały i zdrowy.

Poszukiwania były prowadzone na dużą skalę, ale dzięki determinacji i zaangażowaniu policji oraz pomocy mediów oraz lokalnej społeczności, udało się odnaleźć zaginionego mężczyznę. Szczególne podziękowania za pomoc w poszukiwaniach kieruje do wszystkich st. sier. Sławomir Kocur, pełniący funkcję oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.