Poszukiwania świadków tragicznego zdarzenia na dworcu autobusowym w Bielsku-Białej

Smutna wiadomość płynie z dolnej płyty dworca autobusowego, gdzie doszło do tragedii. Śledztwo dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci 62-letniej kobiety jest prowadzone przez lokalną policję pod ścisłym nadzorem prokuratury. Ofiara, jak sugerują wstępne ustalenia, straciła życie w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Zdarzenie miało miejsce 12 lutego. Miejscem tragicznych wydarzeń była dolna płyta dworca autobusowego, położonego przy ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej. W godzinach od 20:30 do 21:30 doszło tam do incydentu, którego skutkiem było zgubne dla 62-latki zdarzenie. Policja pod nadzorem prokuratury z Bielska-Białej rozpoczęła postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności związanych ze śmiercią kobiety. Ze wstępnych informacji wynika, że mogło dojść do wypadku komunikacyjnego, co sugeruje charakter odniesionych przez ofiarę obrażeń oraz miejsce, w którym doszło do incydentu.

Jednak te ustalenia to na razie jedynie hipoteza, a prokuratura napotyka na pewne trudności w rekonstrukcji całego zdarzenia. Nagranie z monitoringu, które zostało zabezpieczone, jest niejasne ze względu na odległość i późny czas dnia. Nieoficjalne informacje sugerują, że 62-latka mogła kucnąć obok pojazdu i gdy ten ruszył, została potrącona ze skutkiem śmiertelnym. Ofiara była osobą często przebywającą w miejscu zdarzenia razem z innymi osobami.

Policja wydała oficjalny komunikat, w którym poszukuje świadków tragicznego incydentu oraz osób posiadających nagrania z kamer samochodowych, które mogłyby uwiecznić miejsce zdarzenia podczas fatydycznego wieczoru. Osoby dysponujące jakimikolwiek informacjami są proszone o kontakt z Komendą Miejską Policji przy ulicy Wapiennej 45 w Bielsku-Białej.