35-letnia mieszkanka Bielska-Białej aresztowana za posiadanie ogromnej ilości narkotyków

Na terenie Bielska-Białej doszło do znaczącej interwencji policji, która skutkowała zatrzymaniem 35-letniej kobiety. Podejrzenie o posiadanie dużej ilości substancji zakazanych okazało się prawdziwe, gdy funkcjonariusze odnaleźli w jej miejscu zamieszkania aż 225 porcji dilerskich marihuany. Sąd Rejonowy na wniosek śledczych postanowił tymczasowo aresztować mieszkankę miasta.

Śledztwo prowadzone przez bielskich stróżów prawa z oddziału zwalczania przestępczości narkotykowej doprowadziło do identyfikacji osoby mogącej prowadzić nielegalny handel substancjami odurzającymi. W połączonych siłach, razem z funkcjonariuszami z referatu patrolowo-interwencyjnego oraz ze stróżami prawa z komisariatu I i II, dotarli do miejsca zamieszkania 35-letniej kobiety. Przeszukanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy ujawniło ukrytą marihuanę o wartości 225 porcji dilerskich.

Za pomocą zgromadzonych dowodów śledczy byli w stanie wystąpić do Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej o poddanie podejrzanej najsurowszemu środkowi zapobiegawczemu. Sąd zgodnie z wnioskiem postanowił nałożyć na kobietę trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Należy podkreślić, że sprawa jest w toku i istnieje możliwość dalszych zatrzymań. Funkcjonariusze walczący z przestępczością narkotykową w Bielsku-Białej nie wykluczają kolejnych działań w tej sprawie.