Międzynarodowe Targi "EKOstyl 2023" – jubileuszowa edycja promująca zdrowy tryb życia

Od nadchodzącego piątku, 17 listopada, aż do niedzielnej popołudniowej pory 19 listopada, bielska Hala pod Dębowcem stanie się miejscem goszczenia jedenastej edycji Międzynarodowych Targów „EKOstyl 2023”. Wydarzenie to, promujące ideę ekologicznego stylu życia, skoncentruje się wokół tematyki zdrowej żywności oraz produktów i usług eko. Targi będzie można odwiedzać codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00.

Przewiduje się, że nadchodząca odsłona targów przyniesie ze sobą wiele interesujących atrakcji. Zwiedzający będą mieli okazję odwiedzić ponad dwieście różnorodnych stoisk, na których będzie prezentowana zdrowa żywność oraz oferty usług ekologicznych i prozdrowotnych. Nie zabraknie również fachowego doradztwa dietetycznego.

„EKOstyl” to wydarzenie, które od lat konsekwentnie promuje ekologiczny styl życia. Wśród wystawców nie brakuje producentów zdrowych produktów spożywczych, ekologicznej odzieży i kosmetyków, a także firm oferujących usługi wpisujące się w nurt życia zgodnego z naturą. Na targach swoje miejsce znajdują również lokalni twórcy i rzemieślnicy, czyli ludzie zarażający swoją pasją i niebanalnymi pomysłami.

Na targach „EKOstyl” prezentowane są wyłącznie produkty najwyższej jakości. Producenci tych towarów kierują się ideą dobrobytu człowieka oraz długofalowymi planami, skoncentrowanymi na zdrowiu konsumentów, innowacyjności oraz dbałości o środowisko naturalne naszej planety.