Mężczyzna ukradł torbę z samochodu na parkingu Aldi w Bielsku-Białej. Policja poszukuje sprawcy

Służby policyjne intensywnie prowadzą poszukiwania mężczyzny, który dopuścił się kradzieży. Do zdarzenia doszło na terenie miasta Bielsko-Biała, dokładnie na parkingu przy sklepie Aldi zlokalizowanym na ulicy Żywieckiej 80. Nieznany sprawca wykorzystał moment nieuwagi właściciela pojazdu i ukradł torbę, która znajdowała się wewnątrz samochodu. Właściciel przenosił się od tylnych lewych drzwi do miejsca kierowcy, a w tym czasie nastąpiła kradzież.

W skradzionej torbie znajdował się telefon o wartości szacowanej na 6 tysięcy złotych. Poszukiwania sprawcy prowadzi Komisariat Policji I w Bielsku-Białej. Incydent miał miejsce 11 sierpnia, jednak dopiero teraz funkcjonariusze postanowili podzielić się wizerunkiem podejrzanego z opinia publiczną.

Policja wzywa wszystkich świadków lub osoby, które dysponują jakimikolwiek informacjami mogącymi przyczynić się do wykrycia sprawcy tej kradzieży, do kontaktu osobistego lub telefonicznego z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej. Zapewnione zostanie pełne zachowanie anonimowości.