Bezpłatny bilet na mecz siatkarek w zamian za pomoc zwierzętom

Za „minimum kilogram darów” przekazanych na rzecz bielskiego schroniska dla zwierząt, każda osoba otrzyma bezpłatny bilet na piątkowy mecz ekstraklasy siatkarek. Confrontacja między drużynami BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała a Grupą Azoty Akademia Tarnów, staje się okazją do wsparcia czworonogów.

W komunikacie wydanym przez BKS w środę, możemy przeczytać o planowanej inicjatywie. „Podczas nadchodzącego meczu organizujemy zbiórkę darów na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej. Wśród potrzebnych artykułów są suche i mokre karmy dla psów i kotów, nowe lub niezniszczone koce i ręczniki, a także żwirek do kocich kuwet” – czytamy w komunikacie.

Prezes klubu, Aleksandra Jagieło, potwierdziła, że osoby spełniające podstawowy warunek – przynoszące dary – nie będą musiały posiadać biletu na starcie z drużyną z Tarnowa. Wejdą one na trybuny za darmo. Natomiast jeśli kibice już posiadają bilet lub go nabyli, w zamian za datki otrzymają wejściówkę na następny „domowy” mecz bielszczanek.