Nowa karetka dla Polskiego Czerwonego Krzyża dzięki wsparciu firmy EATON Automotive Systems

Podczas uroczystości, która miała miejsce w firmie EATON Automotive Systems Sp. z o.o., doszło do symbolicznego przekazania czeku. Dzięki temu darowi, oddział Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK) w Bielsku-Białej mógł poszerzyć swoje zasoby o nową karetkę.

Jarosław Klimaszewski, Prezydent Bielska-Białej, podkreśla znaczenie tego wydarzenia nie tylko dla firmy Eaton. Ta korporacja to już od wielu lat symbolem społecznej odpowiedzialności biznesu i wspiera lokalny PCK już od 17 lat. Wspólne świętowanie przekazania czeku na kwotę 35 tysięcy dolarów, przeznaczonego na zakup nowej karetki, to nie tylko potrzebne wsparcie dla PCK, ale też ważny gest wobec całej lokalnej społeczności. Prezydent Jarosław Klimaszewski, zarówno w swoim imieniu jak i w imieniu mieszkańców Bielska-Białej, serdecznie dziękuje za ten dar.

Firma EATON Automotive Systems to nieodłączny element gospodarczego i społecznego pejzażu Bielska-Białej. Ten hojny dar jest nie tylko dowodem na to, ale także wspaniałym prezentem z okazji 30-lecia działalności Grupy Ratownictwa PCK Bielsko-Biała. Prezydent Klimaszewski gratuluje jubileuszu i składa podziękowania za nieustanne wsparcie dla lokalnej społeczności i mieszkańców miasta.