62. Międzynarodowe Targi Budownictwa oraz 25. Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii w Bielsku-Białej

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na dwie wyjątkowe imprezy, które odbędą się w Bielsku-Białej – 62. Międzynarodowe Targi Budownictwa Jesień 2023 oraz 25. Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2023. Wydarzenia te będą miały miejsce od 22 do 24 września w Hali pod Dębowcem, znajdującej się przy ulicy Karbowej 26. Są to uznane jako najważniejsze targi branżowe w południowej Polsce.

Szeroka gama produktów i usług zostanie zaprezentowana podczas Targów Budownictwa. Wśród nich znajdą się najnowocześniejsze materiały i technologie budowlane, z naciskiem na energooszczędność. Dodatkowo, będzie możliwość zobaczenia różnego typu wyposażenia wnętrz, stolarki otworowej, dachów oraz propozycji i metod budowy domów. Nie zabraknie również maszyn i narzędzi budowlanych.

Poza przedstawicielami firm budowlanych, swoją obecność zapowiedzieli architekci oraz agencje nieruchomości. Będą również instytucje finansowe z atrakcyjnymi propozycjami kredytowymi dla osób planujących budowę lub remont domu.

W tym samym czasie, odbędą się 25. Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2023. W obliczu nadchodzącej zimy oraz trwającego kryzysu energetycznego, warto poszukać efektywnych sposobów na obniżenie kosztów ogrzewania. Specjaliści i eksperci zgromadzeni na targach chętnie podzielą się swoją wiedzą na ten temat.

Podczas Targów Technik Grzewczych prezentowane będą m.in. pompy ciepła, fotowoltaika, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne, kotły grzewcze, a także metody inteligentnego zarządzania energią. W sumie udział w targach zapowiedziało ponad 200 firm.

Ze względu na mnogość informacji, które często są sprzeczne, warto osobiście udać się na targi. To doskonała okazja do porównania różnych produktów i cen, konsultacji z ekspertami oraz zdobycia wiarygodnych informacji o nowościach i trendach w energooszczędnym budownictwie i ogrzewaniu.