Nadchodzi otwarcie Centrum Seniora w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała przygotowuje się na oficjalne otwarcie Centrum Seniora znajdującego się przy ulicy Romana Dmowskiego. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który skierował zaproszenie do seniorów z miasta. Oficjalne rozpoczęcie działalności tego wyjątkowego miejsca nastąpi 28 września.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystości otwarcia Centrum mogą zapisać się telefonicznie pod numerem 33 497 14 92, jednak należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Będzie to okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w przyjemnej atmosferze.

Bielski Urząd Miejski opisuje Centrum Seniora jako innowacyjne miejsce stworzone z myślą o starszych mieszkańcach miasta. Jego głównym celem jest dostarczanie szerokiej gamy usług i aktywności promujących kreatywny tryb życia oraz integrację społeczności seniorów. W Centrum będą mogli oni cieszyć się swoim czasem, rozwijać pasje oraz spotykać się ze znajomymi.

Uroczystość otwarcia przewiduje prezentację nowych przestrzeni do dyspozycji seniorów, a także pokazanie planowanego programu działań i inicjatyw, które będą realizowane w Centrum.