Bielski Rynek w rytmie włoskiej muzyki: Viva Italia! zdominowało miasto

Wieczór we Bielsku-Białej oddano pod wpływ włoskiej kultury, zarówno muzycznej, jak i kulinarnej. Bielski Rynek, znanym z organizacji znakomitych wydarzeń kulturalnych, wczoraj wieczorem przemienił się w centrum włoskiego życia. Wydarzenie pod nazwą Viva Italia! przyciągnęło tłumy mieszkańców, którzy pragnęli doświadczyć esencji Włoch bez konieczności opuszczania swojego miasta.

Niezapomniane emocje dostarczyło wystąpienie trzech utalentowanych tenorów: Aleksandra Kruczka, Adama Sobierajskiego i Łukasza Gaja, którzy wspólnie z Orkiestrą Salonową Moderato pod dyrekcją Orlina Bebenowa oczarowali publiczność ariami operowymi. Muzyka operetkowa, może niecodzienna dla wielu słuchaczy, spodobała się bielszczanom, co potwierdzało ich entuzjastyczne reagowanie na śpiew artystów.

Włoski nastrój Bielskiego Rynku jeszcze bardziej podkreślały dekoracje w kształcie charakterystycznych dla Półwyspu Apenińskiego elementów. Ciepły letni wieczór stworzył idealne warunki dla kontynuacji imprezy, która po godzinie 22 przeobraziła się w energetyczną dyskotekę. Za sterami stanął popularny DJ Michał J. Sandecki, który umiejętnie doprowadził tłumy do tanecznej euforii swoimi setami.

Zaaranżowane wokół Rynku stoiska z włoskimi przysmakami umilały czas bielszczanom w przerwach tanecznych. Dekoracje nawiązujące do krajobrazu włoskich miasteczek sprawiły, że uczestnicy imprezy mogli poczuć się jak na Półwyspie Apenińskim. Fantastyczna atmosfera tego wieczoru tylko potwierdziła, że Bielsko-Biała to miasto, które umie cieszyć się życiem!