Znakomity mecz i zwycięstwo 6:0 Podbeskidzia Bielsko-Biała z Chrobrym Głogów

Mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Chrobrym Głogów zakończył się wynikiem określanym mianem hokejowego. Nie często pada wynik 6:0, a właśnie takim zwycięstwem zakończył się ostatni mecz Podbeskidzia.

Pokaźne zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała

Ogromna determinacja gospodarzy przyniosła oczekiwane efekty dość szybko. Już po 25. minutach Podbeskidzie wyszło na prowadzenie za sprawą bramki Goku. Druga bramka również była autorstwa hiszpańskiego piłkarza. Na 3:0 jeszcze w pierwszej części gry wynik podwyższył Misztal. Z kolei w 42. minucie na 4:0 bramkę zdobył Kamil Biliński. Taki wynik w pierwszej połowie sprawiał, że gospodarze mogli być po prostu pewni zwycięstwa, a Chrobry Głogów musiał zmienić coś w swojej grze, aby myśleć o ratowaniu honoru.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza i piłkarze Podbeskidzia dalej wykazywali ogromne zaangażowanie w grę. To poskutkowało bramką na 5:0 zdobytą przez Goku. Pomocnik Podbeskidzia zaliczył więc hat-tricka. Z kolei już w 90. minucie bramkę na 6:0 zdobył Bonifacio. Okazałe zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała na trybunach stadionu oglądało blisko 2500 kibiców.