22-latek okradł sklep w galerii i groził śmiercią pracownikom

W ostatnich dniach zatrzymano 22-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie kradzieży w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego w Bielsku-Białej. Mężczyzna miał dopuścić się kradzieży, a następnie aby zatrzymać pracowników sklepu przed reakcją, zaczął grozić im śmiercią, a także dopuścił się przemocy.

Zatrzymanie 22-latka

Do zatrzymania młodego mężczyzny doszło w poniedziałek, dnia 13 marca. Zatrzymania 22-letniego mężczyzny dokonali funkcjonariusze policji z Wydziału Kryminalnego komendy w Bielsku-Białej. Według informacji wiadomo, że miał on się dopuścić kradzieży w środę, dnia 8 marca w jednym ze sklepów w miejscowej galerii handlowej. Pracownicy sklepu zeznali, że mężczyzna podczas kradzieży groził śmiercią jednej ze sprzedawczyni sklepu.

Okazało się, że młody mężczyzna dokonywał już wcześniej podobnych przestępstw. W przeszłości wystosowano wobec niego już sześć aktów oskarżenia w związku z kradzieżami. Ponadto 22-latek był już wcześniej karany za kradzieże. Teraz za swoje czyny może trafić do więzienia nawet na okres 10 lat.