„Letnie Brzmienia” w 2023 roku ponownie odbędą się w Bielsku-Białej

Letnie Brzmienia, popularna wakacyjna trasa koncertowa z polską muzyką, po raz kolejny wyruszy latem, by odwiedzić największe miasta w kraju. W przyszłym roku festiwal odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 23-24 czerwca w nowej, dwudniowej formule. Warto dodać, że już teraz karnety są dostępne w sprzedaży.

Bielsko-Biała znowu miejscem, do którego zawitają „Letnie Brzmienia”

W 2023 roku my przyjeżdżamy do Ciebie na dłużej – tylko raz, ale za to na 9 weekendów, od czerwca do września. Odwiedzimy 9 miast, aby dać Ci szansę na wyjątkowe muzyczne spotkanie. W centrum Twojego codziennego życia, przez 2 dni, stworzymy taneczny świat dla Ciebie i Twoich bliskich. Poczuj moc muzyki – z sobą, wśród przyjaciół, tak jak lubisz najbardziej – w taki sposób wypowiadają się organizatorzy festiwalu Letnie Brzmienia.

Letnie Brzmienia 2023 to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z różnych gatunków muzycznych, takich jak pop, rock, muzyka elektroniczna i alternatywa, którzy wyznaczają trendy. Jeśli chodzi o tegoroczny koncert w mieście, to w Bielsku-Białej wystąpili m.in. Sanah i Sobel. Festiwal oferuje również mnóstwo specjalnych wydarzeń interaktywnych dla publiczności. Projekt organizowany przez poznańską agencję Good Taste Production szczególnie wyróżnia się tym, że wspiera lokalne społeczności w pobudzaniu miejskiej przestrzeni.

Organizatorem Letnich Brzmień 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production, a partnerem strategicznym jest Eventim. Oprócz tego warto dodać, że współorganizatorem jest Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, z kolei oficjalnym partnerem festiwalu jest Urząd Miejski w Bielsku-Białej.