Muzyczne gwiazdy pojawią się na wakacyjnych koncertach w Bielsku-Białej

Podobnie jak w poprzednich latach, tak samo i w tym roku na plenerowej scenie na polanie pod Dębowcem w Bielsku-Białej będzie można usłyszeć największe muzyczne gwiazdy. W tym roku będą to naprawdę wyjątkowi artyści, którzy w ostatnim czasie podbijają listy muzyczne polskich stacji radiowych i nie tylko. O kim dokładnie mowa? Kto pojawi się w Bielsku-Białej?

Artyści, którzy pojawią się w Bielsku-Białej tego lata

Wśród najważniejszych koncertów muzycznych, które tego lata odbędą się na plenerowej scenie pod Dębowcem w Bielsku-Białej na pewno znajduje się koncert Ralpha Kamińskiego. Artysta wystąpi przed bielską publicznością już 15 lipca o godzinie 20:00.

Niedługo później, bowiem już 22 lipca na tej samej scenie pojawi się znany polski muzyk Sobel. Jego występ również zacznie się o godzinie 20:00. Ostatnio Sobel pojawił się w Ostródzie i zagrał tam koncert.

Kolejnym wyjątkowym koncertem muzycznym w Bielsku-Białej będzie występ znanej polskiej piosenkarki o pseudonimie „sanah”. Artystka pojawi się na bielskiej scenie już 7 sierpnia.

O cyklu koncertów w Bielsku-Białej w ramach Letniego Brzmienia

Wstęp na poszczególne koncerty będzie możliwy dla osób, które wcześniej zakupią bilet na to wydarzenie, które odbywa się w ramach ogólnopolskiej koncertowej trasy Letnie Brzmienia. Już teraz wszyscy zainteresowani mogą nabywać bilety na poszczególne wydarzenia muzyczne, które odbędą się na scenie plenerowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej.