Kompletnie pijana kobieta poruszała się nieodśnieżonym samochodem w centrum miasta

Na dotkliwe konsekwencje może liczyć 37-letnia kobieta, która poruszała się samochodem osobowym będąc pod wpływem alkoholu. Dość powiedzieć, że w jej organizmie znajdowało się blisko 5 promili alkoholu. Policjanci zabrali kobiecie prawo jazdy. Teraz może liczyć na dotkliwe konsekwencje.

Pijana kobieta za kierownicą nieodśnieżonego samochodu

Funkcjonariusze policji z Bielska-Białej zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Fiat. Zdarzenie miało w niedzielę, mniej więcej o godzinie 16:00. Dlaczego doszło do zatrzymania i kontroli drogowej? Wszystko za sprawą tego, że samochód był zaśnieżony. Mowa o zaśnieżonych szybach bocznych i szybie tylnej. Podczas odbywania kontroli drogowej, od kobiety można było wyczuć woń alkoholu. Po jej wyjściu z pojazdu okazało się, że ma ona problemy z utrzymaniem równowagi. Policjanci przebadali kierującą na zawartość alkoholu we krwi. Okazało się, że posiada ona prawie 5 promili alkoholu we krwi.

Za swoje czyny 37-letnia kobieta może teraz spodziewać się poważnych konsekwencji. Policjanci już teraz zatrzymali jej prawo jazdy. Oprócz tego może trafić do więzienia na okres dwóch lat, może otrzymać wysoką grzywnę, a także może zostać nałożony na nią zakaz prowadzenia pojazdów.