W mieście powstanie nowy Punkt Obsługi Pasażera

Dotychczas pasażerowie MZK nabywali bilety w kasie biletowej, która mieści się przy ulicy Sukienniczej w Bielsku-Białej. Z kolei teraz powstaje gruntowny remont obiektu przy ulicy Krasińskiego i to właśnie tam powstanie nowoczesny Punkt Obsługi Pasażera MZK.

Obsługa pasażera na zupełnie nowym, wyższym poziomie

Spółka Miejskie Zakłady Komunikacyjne w Bielsku-Białej ostatnimi czasy przechodzi wiele zmian. Na początku wprowadzono nowy system kasownikowy, z którym mieszkańcy się już zapoznali. Teraz zmianom ulegnie obsługa pasażera. Mieszkańcy będą mogli liczyć, że w nowym Punkcie Obsługi Pasażera przy ulicy Krasińskiego obecny będzie zupełnie nowy, wyższy standard. Mowa tutaj zarówno o standardzie wizualnym, jak i funkcjonalnym. Zmiany mają zwiększyć komfort pasażerów oraz pracowników, którzy będą korzystać i poruszać się po Punkcie Obsługi Pasażera. Warto dodać, że w ostatnim czasie miały miejsce także zmiany w rozkładzie jazdy MZK w Kędzierzynie-Koźlu – więcej można sprawdzić na portalu regionalnym https://infokedzierzyn.pl/.

Połączenie kasy biletowej i punktu informacyjnego

Nowoczesny Punkt Obsługi Pasażera MZK w Bielsku-Białej będzie umożliwiał zakup biletów, ale także będzie umożliwiał zaczerpnięcie informacji. Oprócz tego w tym punkcie będzie można także odwołać się od mandatów, czy też załatwić inne sprawy formalne. Dzięki temu nie będzie trzeba dojeżdżać do siedziby Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej, a będzie można załatwić wszystko w nowym Punkcie Obsługi Pasażera MZK przy ulicy Krasińskiego. Warto dodać, że otwarcie obiektu zaplanowano na początek 2023 roku.