Monika Brodka pojawi się w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej

Pod koniec tego miesiąca, a dokładniej 30 września o godzinie 19:00, dla publiczności zgromadzonej w Bielskim Centrum Kultury wystąpi Monika Brodka. Koncert znanej wokalistki cieszy się sporym zainteresowaniem, bowiem w sprzedaży pozostała niewielka ilość biletów.

Występ Moniki Brodki w Bielskim Centrum Kultury

W ostatnim czasie w Bielsku-Białej można było zauważyć, że koncertów i występów artystycznych jest nieco mniej. O ile w pierwszej połowie roku i w okresie wakacyjnym mieszkańcy naprawdę mieli w czym wybierać, o tyle okres po wakacjach nie obfitował w zbyt dużą ilość wydarzeń kulturalnych.

Jednak co jakiś czas w mieście pojawiają się jednak artyści, którzy znani są na całą Polskę. Teraz przez publicznością w Bielsku-Białej wystąpi Monika Brodka, a więc uznana wokalistka z Żywca. Jest to zarówno wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, reżyserka klipów wideo, producentka, jak i konceptualna artystka. Monika Brodka słynie tego, że oprócz poświęcania sporej uwagi występom wokalnym, dużą wagę przykłada także do oprawy wizualnej. Dzięki temu występy wokalistki pochodzącej z Żywca zawsze są wyjątkowe i zapadają uczestnikom w pamięci. Obecnie artystka współpracuje z wytwórnią Kayax, a także labelem PIAS.

Kiedy i gdzie wystąpi Monika Brodka w Bielsku-Białej?

Koncert Moniki Brodki w Bielsku-Białej odbędzie się dnia 30 września o godzinie 19:00. Miejscem, w którym wystąpi artystka jest Bielskie Centrum Kultury. Bilety na to wydarzenie kosztują 120 zł, a zniżki przysługują posiadaczom kart takich jak Bielska Karta Seniora, Weteran+ oraz Bielska Karta Rodzina+.