Już za tydzień odbędzie się kolejny raz Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy jest już praktycznie tradycją w Bielsku-Białej. Każda edycja przyciąga mnóstwo uczestników, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności rowerowe oraz chcą poczuć odrobinę adrenaliny w związku z podjęciem rywalizacji z innymi uczestnikami. Następna edycja Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego odbędzie się już 18 września.

To już pięćdziesiąta edycja Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego

Nadchodząca edycja Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego będzie już edycją numer 50. O nadchodzącym rajdzie rowerowym w Bielsku-Białej pisali także redaktorzy uznanego portalu w branży rowerowej https://bikepress.pl/. W tym roku wyścig rowerowy rozpocznie się w niedzielę, dnia 18 września, o godzinie 9:30.

Jak będzie przebiegać nadchodząca edycja Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego?

Wszyscy uczestnicy wyruszą z Ratuszowego placu. Z kolei na Bystrej ma mieć miejsce półmetek całego wyścigu. Tam z kolei ma odbyć się weryfikacja uczestników. Wybrani zostaną najmłodsi oraz najstarsi uczestnicy wyścigu rowerowego, a także najliczniejsze grupy, rodziny, czy też uczniowie poszczególnych szkół.

Już o godzinie 12:30 uczestnicy rowerowego rajdu pojadą dalej. Wyruszą oni w drogę powrotną, a więc w kierunku Bielsku-Białej. Meta w Bielsku-Białej będzie znajdować się na terenie pływalni Start w Lesie Cygańskim. I to właśnie tam będzie miało miejsce oficjalne rozdanie nagród. Oprócz tego wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z ciepłego posiłku, a także odbędzie się specjalna loteria. Ponadto dla najmłodszych uczestników rajdu rowerowego przygotowane zostały specjalne gry i zabawy.

Wszyscy zainteresowani Bielskim Rodzinnym Rajdem Rowerowym mogą zapisać się jeszcze na oficjalnej stronie internetowej. Zapisy możliwe są jeszcze także od 12 września w siedzibie organizatora całego rajdu. Mowa tutaj o Beskidzkim Towarzystwie Cyklistów, którego siedziba znajduje się przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 5. Zapisy do wyścigu rowerowego możliwe będą także w dniu wyścigu, a więc 13 września, już bezpośrednio na Ratuszowym placu w godzinach od 8:00 do 9:30.