W Gemini Park Bielsko-Biała otworzy się nowy klub fitness

W galerii handlowej na terenie Bielska-Białej zostanie otwarty całkowicie nowy klub fitness. Mowa o klubie fitness Just GYM, który właśnie tę lokalizację wybrał na otwarcie swojego punktu. Na ten moment wiadomo, że rozpoczęcie działalności przez ten klub fitness w tym miejscu ma nastąpić jeszcze pod koniec tego roku.

Nowoczesny klub fitness w Bielsku-Białej

Do tej pory wszyscy pasjonaci fitness i siłowni mogą korzystać z kilku miejsc na terenie Bielska-Białej, aby wykonywać treningi siłowe i fitness. Teraz jednak otworzy się nowy klub, który na pewno przyciągnie trochę nowych ludzi do tego sportu. Wszystko za sprawą tego, że klub będzie jednym z większych i jednym z najbardziej nowocześnie wyposażonych miejsc tego typu w Bielsku-Białej. Dodatkowo jest to również znana marka, sieć klubów fitness w Polsce, ponieważ Justy GYM posiada już 24 kluby w innych miejscowościach w naszym kraju. Klienci mogą być więc pewni tego, że otrzymają możliwie najwyższą jakość pod względem sportowym, ale nie tylko. Na pewno wartym uwagi aspektem jest także to, że klub fitness Just GYM mieścił będzie się w Gemini Park Bielsko-Biała. Taka lokalizacja na pewno zachęci nie jedną osobę do tego, aby wybrać właśnie ten klub do tego, aby regularnie pojawiać się tam i po prostu trenować w dogodnych warunkach.

Dla zainteresowanych dodajmy, że Just GYM to znana marka klubów fitness. Na ten moment sieć posiada aż 24 kluby w innych częściach kraju. Jeśli chodzi o nowy Just GYM w Bielsku-Białej w galerii handlowej Gemini Park, to klub ma być otwarty przez 7 dni w tygodniu i to przez 24 godziny. To pokazuje, że klienci będą mogli korzystać przez cały czas ze świetnie wyposażonego miejsca, a oprócz tego nie zabraknie na pewno dodatkowych zajęć grupowych, o których nieco więcej będziemy mogli dowiedzieć się w momencie, gdy będziemy bliżej otwarcia klubu w tym nowym miejscu.