Młody mężczyzna wyskoczył z okna przy ulicy Dmowskiego

Do przykrej sytuacji doszło w sobotę, dnia 30 kwietnia przy ulicy Dmowskiego w Bielsku-Białej. Młody mężczyzna w wieku 27 lat niestety popełnił samobójstwo wyskakując z okna na 11 piętrze budynku.

27-latek wyskoczył z okna na 11 piętrze

Sytuacja, do której doszło w Bielsku-Białej to nie jedyna, która miała miejsce w kwietniu. W późniejszej części artykułu nieco więcej powiemy sobie o zdarzeniu, które miało miejsce na początku tego zdarzenia. Wracając jednak do niedawnej sytuacji, to z darzenie z udziałem 27-latka miało miejsce w sobotę ostatniego weekendu. Mniej więcej o godzinie 19:35 młody mężczyzna postanowił wyskoczyć z okna.

Mężczyzna, który targnął się na swoje życie i wyskoczył z okna na 11 piętrze budynku niestety zginął na miejscu. Na miejscu od razu pojawiła się policja oraz służby ratunkowe. Oprócz tego na miejscu pojawił się również prokurator, który od razu zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że najprawdopodobniej młody mężczyzna postanowił popełnić samobójstwo. Na ten moment nie są znane przyczyny tego zdarzenia, stąd też nie wiadomo co dokładnie mogło skłonić mężczyznę do tego działania.

Kolejne samobójstwo w tym samym miejscu

Nie tak dawno w tym samym miejscu doszło również do samobójstwa. Mowa o sytuacji z 13 kwietnia tego roku, kiedy to młoda kobieta również targnęła się na swoje życie. Ona także spadła z tej samej wysokości, bowiem również z 11 piętra budynku. Tam również ustalenia śledczych pozwalają wnioskować, że doszło do samobójstwa.