W Bielsku-Białej ponownie zaczynają się zawody lekkoatletyczne dla dzieci

W mieście Bielsko-Biała regularnie organizowane są różnego rodzaju zawody sportowe dla dzieci. Podobnie będzie i w tym roku, gdyż już niedługo odbędą się pierwsze zaplanowane na ten rok zawody lekkoatletyczne. Już 28 kwietnia dzieci będą mogły wziąć udział w pierwszych zawodach tego typu w tym roku.

Imprezy lekkoatletyczne dla dzieci w Bielsku-Białej

Bielski klub sportowy Sprint już teraz zaprasza wszystkich chętnych na organizowane 28 kwietnia zawody lekkoatletyczne. Kto dokładnie będzie mógł wziąć udział w zawodach? Będą to osoby, które urodziły się w latach 2009, 2010, 2011 oraz młodsze. Jak zawsze podczas tego typu zawodów uczestnicy będą mogli wziąć udział w biegach na dystansie 60 metrów, 300 metrów i na dystansie długim. Oprócz tego uczestnicy będą mogli wziąć udział również w takich konkurencjach jak rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz skok wzwyż. Jak więc widać każdy znajdzie konkurencję dla siebie.

Darmowy udział i nagrody dla najlepszych

Udział w zawodach lekkoatletycznych jest oczywiście darmowy. Osoby chcące wziąć udział w zawodach mogą zapisać się do zawodów w dzień imprezy. Najlepsi zawodnicy tego dnia otrzymają oczywiście pamiątkowe medale i dyplomy. Tegoroczne imprezy lekkoatletyczne będą się odbywać oczywiście na stadionie BBOSiR w mieście Bielsko-Biała przy ulicy Jaworzańskiej oraz na Orliku, który mieści się przy ulicy Piastowskiej. Harmonogram organizatorów zakłada, że imprezy będą odbywać się w kwietniu, maju, czerwcu, wrześniu oraz w październiku. Warto dodać, że oficjalne wsparcie zawodom udziela Urząd Miejski.