Mieszkańcy Bielska-Białej w końcu będą mogli w pełni skorzystać z obsługi w Urzędach

Urząd Miejski w Bielsku-Białej już od poniedziałku, dnia 14 lutego 2022 r., będzie przyjmował interesantów w pełnym wymiarze. Przypomnijmy, że wcześniej interesanci musieli pierw umówić się na wizytę, aby móc załatwić sprawy urzędowe. Teraz takiej konieczności nie będzie, gdyż Urząd Miejski znosi wszelkie restrykcje związane z wcześniejszym umawianiem wizyt.

Pełna obsługa interesantów przez Urząd Miejski

Mieszkańcy Bielska-Białej oraz wielu innych miast w Polsce mieli w ostatnich latach utrudnioną sposobność załatwiania urzędowych spraw. Liczne ograniczenia oraz obostrzenia w całym kraju sprawiły, że czasami na załatwienie błahostki trzeba było poświęcić trochę więcej czasu, niż miało to miejsce wcześniej.

Na szczęście już niedługo wszystko wróci do normy. Jak zaznaczają osoby związane z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej, już od dnia 14 lutego 2022, a więc od najbliższego poniedziałku będzie można swobodnie załatwiać sprawy w urzędzie. Oczywiście interesanci będą musieli przestrzegać ogólnych zasad bezpieczeństwa panujących w obiekcie.

Możliwość załatwienia spraw urzędowych przez platformę ePUAP

Pomimo powrotu normalnej obsługi w Urzędzie Miejskim, urzędnicy i tak zachęcają mieszkańców oraz wszystkich interesantów do załatwiania spraw urzędowych przez platformę ePUAP. Takie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze i przede wszystkim szybsze w większości przypadków. Warto zaznaczyć, że taki sposób komunikacji i załatwiania spraw z Urzędem Miejskim zyskuje na popularności i interesanci coraz częściej załatwiają sprawy właśnie online, przez internet.