Zatrzymana kobieta uszkodziła radiowóz policyjny

Kobieta w wieku 46 lat została zatrzymana przez policję w środę, dnia 5 stycznia. Wszystko za sprawą bezprawnego wtargnięcia do samochodu osobowego marki Volkswagen, który został zaparkowany na jednym z parkingów w Bielsku-Białej. Na miejscu pojawiła się policja, jednak interwencja nie przebiegała w sposób, jaki przypuszczano.

Kopnęła i uszkodziła samochód policyjny

Interwencja policji na parkingu tuż przy markecie znajdującym się na ulicy Bohaterów Monte Cassino w Bielsku-Białej zakończyła się uszkodzeniem policyjnego radiowozu. Zatrzymana 46-latka została zatrzymana w samochodzie osobowym marki Volkswagen. Kobieta została wyciągnięta z samochodu, a następnie funkcjonariusze odprowadzili kobietę do samochodu policyjnego.

W czasie odprowadzania kobiety do radiowozu, ta w pewnym momencie zaczęła dewastować policyjny samochód. Kopnęła ona radiowóz w nadkole, co spowodowało uszkodzenie pojazdu. 46-latka z powiatu cieszyńskiego od razu po tym incydencie została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Na miejscu kobieta usłyszała zarzuty i już niedługo odpowie przed sądem za swoje czyny.

Incydent z udziałem policyjnego radiowozu w Tarnowie

Do niecodziennego zdarzenia z udziałem radiowozu doszło również w ostatnich dniach na terenie Tarnowa. Tam pijana kobieta przebiegała w niedozwolonym miejscu przez jezdnię. I co ciekawe, zatrzymała się akurat na radiowozie policyjnym. Okazało się, że kobieta w organizmie miała prawie 2 promile alkoholu. Po całym incydencie kobieta została przetransportowana w bezpieczne miejsce. Więcej informacji z Tarnowa i okolicy znajdziemy na stronie InfoTarnow.pl.