Włoska pizzeria w sercu Kęt – Bar Caffe Buon Giorno

Szukasz miejsca, w którym napijesz się filiżanki aromatycznej kawy? W czwartkowe popołudnie lubisz spotkać się ze znajomymi na pizzy? Odwiedź zlokalizowaną w Kętach kawiarnię i pizzerię Bar Caffe Buon Giorno – spędzisz w niej czas tak, jak lubisz.

Bar Caffe Buon Giorno – kawiarnia i pizzeria w jednym

Od wiosny 2021 r. pod adresem Mickiewicza 80 w Kętach działa Bar Caffe Buon Giorno. Co wyróżnia ten lokal? Tutaj napijesz się świeżo palonej kawy i zjesz słodki deser charakterystyczny dla północnych Włoszech – mascarpone. W menu kawiarni znalazły się też propozycje dla miłośników herbaty, czekolady na gorąco i świeżo wyciskanych soków.

Dziś Bar Caffe Buon Giorno to jednak nie tylko kawiarnia z aromatyczną kawą, ale również pizzeria. Od jesieni 2020 r. goście lokalu mogą zamówić pizzę w stylu włoskim. Jej smak nieprzypadkowo na długo zostaje w pamięci – ciasto jest wyrabiane ze składników sprowadzonych z Włoch. Sekretem są świeże, pachnące słońcem pomidory, aromatyczne przyprawy i ciasto, jakie lubisz – grube lub cienkie.

Masz ochotę na pizzę? Zajrzyj do menu pizzerii – zobacz, jakie propozycje przygotował Bar Caffe Buon Giorno z myślą o swoich gościach.

Przenieś się do słonecznej Italii – odwiedź Bar Caffe Buon Giorno

Bar Caffe Buon Giorno wyróżnia nie tylko najlepsza kawa, ale również przytulny klimat. W tym miejscu przeniesiesz się do słonecznych Włoch – właściciele zadbali o wyjątkowy wystrój, skrupulatnie dobierając sprzęty, meble i dodatki. Możesz odpocząć z książką w ręku w wygodnym fotelu zatopionym wśród zieleni lub w słoneczny dzień wypić filiżankę ulubionego napoju na świeżym powietrzu.

Jest jeszcze jeden powód, aby odwiedzić Bar Caffe Buon Giorno – to miejsce spotkań Klubu 555. Interesujesz się rozwojem osobistym? Szukasz własnej drogi i chciałbyś nauczyć się, jak osiągać założone cele? W Bar Caffe Buon Giorno znajdziesz wiele inspirujących materiałów, w tym książek. Zatop się w lekturze lub rozmowach z innymi klubowiczami oraz ekspertami w miejscu, które sprzyja przemyśleniom i samorozwojowi.

Napij się kawy, zamów sok ze świeżo wyciskanych owoców lub pizzę we włoskim stylu w Bar Caffe Buon Giorno – znajdziesz nas pod adresem Kęty, Mickiewicza 80.