Mieszkańcy Bielska-Białej powitali sylwestra z zespołem Enej

W tym roku ponownie mieszkańcy Bielska-Białej mogli uczestniczyć w zabawie sylwestrowej. Na placu Ratuszowym nie zabrakło wielkich gwiazd muzycznych, a dobrej zabawie towarzyszył zespół Enej.

Zabawa sylwestrowa w Bielsku Białej

Tegoroczny sylwester ponownie wiąże się z zabawą plenerową dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic. 31 grudnia 2021 zgromadzeni mogli bawić się przy takich przebojach jak „Skrzydlate Ręce”, „Lili”, „Symetryczno Liryczna”, „Tak smakuje Życie”, „Radio Hello”, „Kamień z napisem LOVE”, 'Nie chcę spać”, czy też „Zbudujemy Dom”. Impreza trwała do około godziny 02:00. Zgromadzeni w kulturalny sposób świętowali nadejście nowego roku.

Zgromadzeni bawiąc się przy akompaniamencie zespołu Enej niewątpliwie z niecierpliwością wyczekiwali nowego roku. Dla większości osób poprzedni oraz tutejszy rok mógł być lepszy. Nowy rok zawsze wiąże się z nowymi nadziejami i oczekiwaniami, dzięki czemu napawa nas wszystkich optymizmem. Podobne nadzieję mają Polacy w całym kraju. Sylwester w huczny sposób przywitają chociażby mieszkańcy Raciborza, o czym więcej w artykule na stronie raciborzinfo.pl.

Enej podczas imprezy sylwestrowej w Bielsku-Białej

Zespół Enej jest doskonale znany polskiej publiczności. Już w 2008 roku ukazała się studyjna płyta „Ulice”. Prawdziwą popularność zespół uzyskał jednak po występie w popularnym show telewizyjnym „Must be the Music”. Zespołowi Enej udało się tam uzyskać bardzo dobry wynik, a wszystkim odbiorcom spodobały się utwory wykonywane przez zespół muzyczny, który zawitał na bielski plac Ratuszowy.

Niewątpliwą cechą wyróżniającą zespół Enej na polskiej scenie muzycznej jest wielokulturowość oraz niebywale pozytywna atmosfera. Publiczność kocha żywiołowe utwory muzyczne, a także świetny klimat towarzyszący występom zespołu.