Pierwszy samoobsługowy kiosk Ruchu

 Kiosk, w którym można kupić wybrany produkt bez pomocy sprzedawcy? Z nowym kioskiem Ruchu wszystko jest możliwe! Pierwszy samoobsługowy punkt powstał w Warszawie. Jeśli tego typu rozwiązanie sprawdzi się w stolicy, bardzo możliwe, że kiosk w tym formacie pojawi się także w Bielsku-Białej.

Pierwszy samoobsługowy kiosk Ruchu w Polsce powstał w Warszawie. Punkt jest otwarty całą dobę. Dostępne jest w nim 175 produktów. Są to m.in. artykuły higieniczne, słone i słodkie przekąski, świeża kawa i herbata oraz inne napoje. Póki co, w kiosku nie można kupić gazet i czasopism. Rzecznik prasowy, Wojciech Paczyński poinformował, że jeśli taki rodzaj sprzedaży okaże się dobrym pomysłem, z pewnością powstaną również inne samoobsługowe punkty w kolejnych miejscowościach.

W jaki sposób działa bezobsługowy kiosk?

Samoobsługowy kiosk Ruchu działa całą dobę, siedem dni w tygodniu. Sam proces zakupu trwa zaledwie chwilę. Wystarczy wybrać określony artykuł i zapłacić w formie bezgotówkowej. Przy automacie do kawy znajduje się płyn do dezynfekcji, aby zachować standardy higieny i bezpieczeństwa.