Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej prezentuje: Letnie Kino Plenerowe w Parku Słowackiego

Bielsko-Biała przekształci się w letnie kino pod gwiazdami, dzięki inicjatywie Młodzieżowej Rady Miasta. Przez kilka wakacyjnych wieczorów, odbywać się będą plenerowe projekcje filmowe w malowniczym otoczeniu Parku Słowackiego. Wydarzenie będzie miało formę trzech tematycznych maratonów filmowych, a zaproszenie na nie skierowane jest do wszystkich miłośników kina.

Projekcja każdego z filmów rozpocznie się o godzinie 22:00, a miejsce spotkań to namiot z ekranem kinowym w centralnym punkcie Parku Słowackiego. Pierwszy maraton już za dwa dni, zatem warto już teraz zarezerwować sobie czas na ten kino-plenerowy wieczór.

Pierwszy seans, który odbędzie się 12 lipca, będzie dedykowany komedii. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć filmy „Barbie” (2023) i „Palm Springs” (2020). Maraton filmów akcji odbędzie się 3 sierpnia i podczas tego wieczoru będą projekcje „Grę fortuny” (2023) oraz „Ferrari” (2023). Natomiast ostatni maraton, poświęcony filmom grozy, odbędzie się 24 sierpnia i na ekranie zaprezentowane zostaną „Demeter: Przebudzenie zła” (2023) oraz „Obecność 3: Na rozkaz diabła” (2021).

Organizatorzy zachęcają do przyniesienia własnych koców i przekąsek, aby maksymalnie cieszyć się wyjątkową atmosferą letnich wieczorów spędzonych na oglądaniu dobrego kina. To doskonały sposób na spędzenie wakacyjnego wieczoru pod gołym niebem w gronie innych miłośników sztuki filmowej.