Przeżyj ekscytujący wieczór z DJ Turbo: relacja z pierwszej letniej imprezy na Bulwarach w Straconce

Zapadł zmierzch nad Bielskiem-Białą, a mieszkańcy miasta, skupieni na Bulwarach w Straconce, byli świadkami pierwszej letniej imprezy. DJ Turbo dostarczał energetyczną muzykę, która zapewniała świetną atmosferę. Cieszyło to zarówno młodzież, jak i starszych, którzy napływali na tereny rekreacyjne i parki w każdy czwartek. Odpowiedź publiczności była entuzjastyczna, co przekładało się na doskonałą frekwencję.

DJ Turbo, znany jako beatboxer i freestylowiec, zasiadł za sterami mobilnego stanowiska DJ-a. Jego zamiłowanie do kultury hip-hop i sceny jungle sięga końca lat 90. Używając winylowych płyt, stworzył swoje unikalne miksy. Najbardziej charakterystyczne dla jego stylu są selekcje ragga jungle z mocnymi basami, często zahaczające o gatunki takie jak dnb i jumpup.

Impreza rozpoczęła się od relaksujących dźwięków, które pobudzały publiczność do „chillowania” na leżakach udostępnionych przez BCK. Część uczestników wybrała miejsce na murku wzdłuż strumienia, gdzie integracja była na porządku dziennym. Inni natomiast, podążając za rytmem muzyki, udoskonalali swoje umiejętności na skateparku. Strefa gastronomiczna również była dostępna dla uczestników. Kiedy zmrok zapadł, impreza nabrała tempa z intensywniejszą muzyką i więcej osób na parkiecie. Atmosfera była niesamowita.

Następne spotkanie odbędzie się na błoniach, gdzie wystąpi DJ Catz, znany z nieograniczonych gatunkowo setów. Jego unikalne brzmienie zyskało na oryginalności dzięki częstemu eksperymentowaniu z różnymi gatunkami muzyki. Możemy oczekiwać różnorodnej mieszanki takich gatunków jak Hip Hop, R’n’B, Soul, Funk, Disco oraz Muzyka Elektroniczna.