Poszukiwany mężczyzna, który zdewastował okulary o wartości 1600 zł – świadkiem była rudowłosa kobieta

Siły policyjne poszukują świadków incydentu, który miał miejsce na ulicy Poniatowskiego w Bielsku-Białej, gdzie doszło do uszkodzenia mienia. Znaleźć chcą nieznajomego sprawcę, który dokonał ataku na pokrzywdzonego osobnika i zniszczył mu okulary, które były warte 1600 złotych.

Kiedy dokładnie to nastąpiło? Było to 20 kwietnia, około godziny 17:30, właśnie na wspomnianej już wcześniej ulicy Poniatowskiego. Ten niewiadomy zalotnik przybiegł do ofiary i z szaleńczą siłą zerwał jej okulary, co doprowadziło do ich uszkodzenia. Szacuje się, że niespodziewane działanie tego mężczyzny spowodowało straty na kwotę 1600 złotych. Wskazany sprawca przestępstwa posiadał szczupłą budowę ciała i był ubrany w czarne spodnie dresowe oraz ciemną kurtkę. Na uwagę zasługiwał też żółty kaptur, który miał zawieszony.

Jak podają służby policyjne w swoim raporcie, ten agresywny mężczyzna był towarzyszony przez kobietę. Ta miała charakterystyczne rudy, kręcone włosy. Dodatkowo, na smyczy przyprowadził psa, który prawdopodobnie należał do rasy amstaf lub pokrewnej.

Jeśli ktoś dysponuje jakimikolwiek informacjami dotyczącymi tego incydentu, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem I Policji w Bielsku-Białej, mieszczącym się przy ulicy Składowej. Numer telefonu to 47-857 01 00.