Wypadek drogowy w Ciścu: pięć osób z obrażeniami przewiezionych do szpitala

W środę na jednej z najbardziej ruchliwych arterii Żywiecczyzny, ulicy Prymasa Wyszyńskiego w Ciścu, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na skutek tego incydentu, pięć osób zostało przewiezionych do szpitala z różnymi urazami.

Policja, która prowadziła wstępne dochodzenie w sprawie wypadku, ustaliła, że kierująca pojazdem marki Suzuki, 62-letnia kobieta, nieoczekiwanie zjechała na przeciwny pas ruchu. To spowodowało czołowe zderzenie z samochodem Hyundai, za kierownicą którego siedziała 52-latka.

Na skutek tego dramatycznego zdarzenia, obie kobiety za kierownicą oraz trzy osoby będące pasażerami pojazdów zostały ranne i musiały zostać przewiezione do szpitala. Funkcjonariusze policji potwierdzili, że obie kierujące były trzeźwe i posiadały pełne uprawnienia do kierowania pojazdami.

Ten incydent to tylko jeden z wielu wypadków drogowych, jakie miały miejsce w ostatnim czasie w tym regionie. W związku z tym, policja ponownie apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze i dostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków drogowych.