Zakończenie poszukiwań trzyletniej Hani. Dziecko odnalezione w Bułgarii

Hania, trzylatka, której matka rozpoczęła poszukiwania od początku stycznia, została znaleziona. Okazało się, że miejsce pobytu dziewczynki to Bułgaria.

Matka Hani, pani Katarzyna, zobaczyła swoją córkę po raz ostatni na początku tego roku. Wówczas ojciec dziewczynki zabrał ją na okres ferii. Kontakt z nim urwał się, gdy nadszedł czas na powrót trzylatki do matki.

Jak przytaczaliśmy wcześniej słowa starszego sierżanta Sławomira Kocura, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, obydwoje rodzice mieli pełnie praw rodzicielskich. Jednak sąd wydał postanowienie o lokalizacji miejsca pobytu dziewczyny i rozpoczęto poszukiwania ojca.

Poszukiwania zakończyły się dopiero teraz – Hania była z ojcem w Bułgarii. Pani Katarzyna natychmiast udała się na miejsce po otrzymaniu informacji o odnalezieniu swojej córki.

Starszy aspirant Sławomir Kocur przekazał informację, że trzyletnia Hania Nachman jest już pod opieką matki. Podziękował mediom za pomoc w rozpowszechnianiu wiadomości o poszukiwaniach i wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel, co przyczyniło się do odnalezienia dziecka.