Integracyjna wyprzedaż garażowa w samym sercu Kamienicy przyciąga tłumy

Znajdujący się za Domem Kultury plac w Kamienicy, w niedzielnym poranku, stał się areną dla lokalnej społeczności, pragnącej pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i jednocześnie poszukującej okazji do nabywania unikalnych przedmiotów. To właśnie tam miała miejsce wyprzedaż garażowa, która zainteresowała wielu mieszkańców.

Organizacja takich wydarzeń to doskonały sposób na oczyszczenie domu z nieużywanych już rzeczy i jednocześnie daje szansę na przekazanie im nowego życia u nowych właścicieli. Plac za Domem Kultury w Kamienicy, tego dnia, był wypełniony różnego rodzaju przedmiotami – od zabawek, przez ozdoby i gry planszowe, aż po książki i narzędzia. Przedmioty te wcześniej zalegały w garażach, strychach i piwnicach ich właścicieli.

– Tradycyjna wyprzedaż garażowa w Kamienicy to coś więcej niż tylko handel – mówił Robert Pysz, członek Rady Osiedla Kamienica. – Wydarzenie to różni się od typowych targów staroci, które organizuje się na placu Wojska Polskiego. To tutaj, mieszkańcy Kamienicy, a także okolicznych miejscowości, mogą przynieść rzeczy, które już im nie są potrzebne. Znaleźć tu można prawdziwe skarby, a nawet antyki. Jednak to nie tylko miejsce na handel, to również okazja do spotkania z sąsiadami, rozmowy przy filiżance herbaty i integracji z lokalną społecznością – dodał.