Szukany przez policję włamywacz z charakterystycznym ubytkiem w uzębieniu napadł na butik w Bielsku-Białej

Siły policyjne w Bielsku-Białej aktywnie prowadzą poszukiwania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież z włamaniem do butiku Hola Boutique, położonego w samym sercu miasta. Napastnik, którego wiek szacowany jest na 30-35 lat, przywłaszczył sobie różnorodne przedmioty z butiku – pieniądze, perfumy, odzież oraz biżuterię. Łączna wartość skradzionych dobr wynosi aż 60 tys. zł.

Wszystko rozegrało się 14 listopada na ulicy Barlickiego. Po zdobyciu nagrania z monitoringu sklepu, funkcjonariusze podzielili się nim publicznie, licząc na pomoc mieszkańców w identyfikacji sprawcy. Jak pokazuje nagranie, mężczyzna ten włamał się do pomieszczenia sklepowego poprzez wybicie otworu w podwieszonym suficie. W środku dokonał kradzieży gotówki, odzieży, perfum i biżuterii. Dodatkowo, sprawca uszkodził część asortymentu przeznaczonego do sprzedaży.

Złodziej spowodował straty przekraczające 60 tys. zł. Analiza nagrania z monitoringu pozwoliła na dokładniejsze określenie wyglądu sprawcy. Jest to szczupły mężczyzna w wieku 30-35 lat, ubrany w spodnie z ciemnym paskiem biegnącym od bioder do kostek, czapkę z daszkiem, zimowe obuwie oraz rękawiczki. Co więcej, prawdopodobnie charakteryzuje go ubytek w uzębieniu – brakuje mu górnej prawej czwórki.