65-latek potrącony przez pociąg Intercity w Sosnowcu, relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała. Mężczyzna hospitalizowany

Na początku tygodnia, w porannych godzinach, tragiczny incydent miało miejsce w pobliżu ulicy Parkowej w Sosnowcu. Mężczyzna w wieku 65 lat został potrącony przez nadjeżdżający pociąg Intercity na trasie z Warszawy Wschodniej do Bielska Białej. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia poszkodowany został natychmiast przetransportowany do najbliższego szpitala. Funkcjonariusze policji natychmiast podjęli czynności służące wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 23 października, w poniedziałek o godzinie 10:05, Komenda Miejska Policji w Sosnowcu otrzymała zgłoszenie o dramatycznym wydarzeniu, które miało miejsce na terenie miasta, w rejonie ulicy Parkowej. Na miejscu doszło do dramatycznej kolizji mężczyzny z pociągiem Intericty, kursującym na trasie Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała. W odpowiedzi na sytuację awaryjną, do miejsca zdarzenia skierowano dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej, ekipę Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

Potrącony, 65-letni mężczyzna, został natychmiast przekazany pod opiekę medyczną i przewieziony do szpitala w celu kontynuowania niezbędnego leczenia. Skomplikowane okoliczności zdarzenia są obecnie przedmiotem intensywnych działań wyjaśniających prowadzonych przez lokalną policję.