Jesienna Gala Mody w Bielsku-Białej na rzecz Tyskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

Tyskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo z radością zaprasza wszystkich na niepowtarzalne wydarzenie, które odbędzie się najbliższą sobotę w Bielsku-Białej. Z okazji inauguracji działalności Charytatywnego Sklepu Odzieżowego Świetlikowo To i Owo, będziemy mieli przyjemność być częścią Jesiennego Pokazu Mody.

Podczas tego wydarzenia, modele i modelki, którzy zostali dobrane podczas procesu castingu, ukażą publiczności niebanalne kombinacje ubrań, dostępnych w naszym sklepie każdego dnia. Będzie to idealna możliwość, aby na własne oczy zobaczyć jakość i styl naszych ubrań i nabyć je bezpośrednio podczas pokazu mody. Chcielibyśmy również udowodnić, że oprócz oferty znanych marek, proponujemy Wam modę casualową na co dzień – uniwersalne zestawy idealne na różne okoliczności i dostosowane do każdego budżetu.

Moda, którą promujemy, to nie tylko estetyka, lecz także ekologia. Wszystkie kreacje, które zobaczycie podczas pokazu, zostały stworzone z darów od Was i dzięki temu otrzymały drugą szansę w To i Owo Świetlikowo. To nasz sposób na troskę o środowisko, ale to nie koniec dobrych wiadomości!

Każda transakcja dokonana w sklepie, nawet ta najmniejsza, wspomaga podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo! Z tego powodu zachęcamy Was do odwiedzenia Gemini Parku tego dnia i dołączenia do tej wyjątkowej inicjatywy! Wspólnie możemy tworzyć przyszłość opartą na odpowiedzialnej modzie i wielkoduszności!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 października, między godziną 17:00 a 19:00, w Gemini Parku w Bielsku-Białej.