Apel Policji z Bielska-Białej o pomoc w śledztwie dotyczącym śmiertelnego wypadku drogowego

Władze policyjne z Bielska-Białej apelują o pomoc w zgromadzeniu informacji na temat tragicznego wypadku drogowego, który miał miejsce 17 lipca. W tym nieszczęśliwym zdarzeniu uczestniczył pieszy oraz czerwony samochód osobowy marki Honda Civic.

Zgodnie z dostępnymi informacjami, incydent miał miejsce około 23:40 na ul. Górskiej (Przegibek) w Bielsku-Białej, w pobliżu posesji o numerze 293. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe nie były w stanie uratować życia pieszego, który zmarł na miejscu z powodu odniesionych obrażeń.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej prosi wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na ten temat, by podzieliły się nimi. Szczególnie ważne są informacje od osób, które były naocznymi świadkami zdarzenia czy też widziały czerwoną Hondę Civic przed wypadkiem – zwłaszcza jeżeli pojazd ten miał widoczne uszkodzenia na przodzie. Policja jest również zainteresowana wszelkimi nagraniami z kamer monitoringu lub wideorejestratorów z ulicy Górskiej, które zostały zarejestrowane dnia 17 lipca między godziną 23:00 a 23:40.

Zachęcamy do bezpośredniego lub telefonicznego kontaktu z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 pod numerami telefonów: 47 85 712 80, 47 85 714 02 lub 47 85 712 55.