Pijany Irlandczyk pojawił się na stacji benzynowej i został ujęty przez policjantów

Policjanci bardzo często działają nie tylko podczas swojej służby, ale także po służbie. Podobnie było i tym razem, gdy podczas powrotu z pracy czterech mundurowych z Bielska-Białej zauważyło, że na stacji benzynowej nagle wjechał samochód osobowy. Mężczyzna, który opuścił samochód zmierzał w kierunku sklepu dość nietypowym, wręcz chwiejnym krokiem. Szybko okazało się, że znajdował się pod wpływem alkoholu.

Mundurowi zatrzymali pijanego mężczyznę na stacji benzynowej

Funkcjonariusze po służbie od razu zauważyli, że kierowca samochodu osobowego, który wjechał na stację benzynową nie zachowuje się naturalnie. Wjechał z impetem na stację benzynową, a gdy już wyszedł z samochodu, to ewidentnie miał problem z utrzymaniem równowagi. Po wyjściu ze sklepu mężczyzna od razu został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazało się, że pijany mężczyzna to obywatel Irlandii. Na miejscu zdarzenia od razu pojawił się radiowóz ruchu drogowego. Funkcjonariusze z przybyłego na miejsce patrolu zajęli się pijanym kierowcą. Podczas zatrzymania obywatel Irlandii wydmuchał ponad 1 promil alkoholu.

Warto dodać, że do podobnego zatrzymania pijanego kierowcy przez policjantów po służbie doszło także w Wodzisławiu Śląskim – więcej szczegółów na wodzislaw24.pl.